Hakkımızda

Orgamed İlaçlama firması, Ege Bölgesinde faaliyet gösteren Orgamed Medical Ltd.Şti.' nin Ankara Şubesi olarak 1994 yılında faaliyetlerine başlamış olan bir şirkettir. Orgamed Ekibi, ilaçlama konusunda deneyimli, Ziraat Mühendisleri, Biyologlar, Ziraat Teknikerleri ve ilaçlama elemanlarından oluşan genç, dinamik ve uzman bir ekiptir.

Orgamed, Nisan 2007' den itibaren, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi paralelinde, çalışmalarını sürdüren ve hizmet kalitesinin bilincinde olan bir firmadır.

Orgamed, Entegre Pest Kontrol sistemi kurulması ve işletilmesinin yanında; hijyen yönetimi, raporlama, personel kalitesi, müşteri- personel eğitimi ve iletişimi konularında da farklı uygulamalarıyla hizmet kalitesini, arttırmak için her fırsatı değerlendiren dinamik bir işletmedir. Özellikle de acil çağrılara cevap vermek konusunda iddialı bir firmadır. En geç 12 saat içerisinde tüm acil çağrılara cevap verme taahhüdü dahilinde, acil çağrı cevaplama ortalamamız 2-4 saat arasındadır.

Orgamed, müşteriye verdiği hizmeti, eğitimlerle destekleyen ve müşteride bilinç ve farkındalık uyandıran bir firmadır.

Vizyon/Misyon

Etik ilkelerden asla ödün vermeden, sektördeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile hareket etmek suretiyle, öncü uygulamalarla fark yaratıp, sektörde öncü olmak.

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz ilaçlama sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, hizmetlerini zamanında ve eksiksiz şekilde yerine getiren, tedarikçileriyle uyumlu bir işbirliği içerisinde çalışan, sürekli iyileştirme felsefesi ile hareket eden, girişimci ve ekip ruhuna sahip dinamik bir firma olmak Orgamed’ in kalite politikasıdır.